Zdravím maminky a tatínky, tady je pár pravidel, které bych Vám ráda sdělila, aby jste věděli, jak pracuji.

Co mít připravené:

Pro děti mějte připravené vždy jídlo a pití ( na co jsou zvyklé). Pokud vaše děti jí specifickou stravu je dobré mi o tom říct!

Čas s dětmi trávím buď u nic ( u sebe doma) nebo venku.Samozřejmě s ohledem na počasí. Velmi budu ráda, když mi rodiče řeknou jakou trasu ven nebo hřiště mají jejich děti rády.

Pokud se jde s dětmi ven, prosím připravte mi nebo ukažte, které oblečení jim mohu dát.

Kdyby rodiče chtěli mohou mi děti dovést do mého sídla v Lelekovicích( adresa sídla najdete v příspěvku KONTAKT).

Nehlídám děti, když jsou nemocné.  I já sama musím dbát na svoje zdraví i zdraví dětí, které hlídám a nemohu to přenášet mezi ně. Proto se na mně nezlobte když Vám synka nebo dcerku nepohlídám, když marodí.

Věková kategorie:

Hlídám děti od 6 měsíců do 5 let.

Délka hlídání:

Hlídání 1, 2, 3, 4 nebo 5 hodin záleží na čase, jak budete potřebovat na to aby jste si třeba nakoupili, zašli ke kadeřnici……..

Prosím, buďte zodpovědní a upřímní! Snažte se mi předat to nejpodstatnější o svých dětech.  Když se změní jejich zdravotní stav a začnou být třeba více psychicky náladové, napnuté nebo objevily se u nich alergie na určitě potraviny(může se jednat i o stromy a rostliny kolem nich). To stejné udělám já pro Vás.

Je to dobré pro obě stany aby se děti cítily co nejlépe a byly spokojené! A naše společná komunikace je jedna z nejdůležitějších.

Pravidla pro objednávání hlídání dětí.

Termíny pro pravidelné hlídání – nejlépe 1 měsíc dopředu. Hlídání se vždy domlouvá na celý měsíc.

  • To se týká zájemců, kteří si přejí, aby měli pravidelné hlídání. Je nutné se domluvit na dnu a času hlídání abych jej mohla blokovat a ten čas byl vyhrazený pouze Vám.

Termíny pro nepravidelné hlídání– nejlépe 1 týden dopředu.

  • Ten to typ hlídání je pro ty, kteří chtějí pohlídat třeba jen párkrát do měsíce. Samozřejmě je dobré nahlásit váš požadavek na hlídání dopředu.

Zrušení hlídání:

  • Může se stát, že Vám něco přijde v den hlídání a budete muset s dětmi něco zařídit či nebudete moct. Proto prosím hlaste zrušení hlídání nejlépe 12 hodin dopředu. Abych popřípadě mohla termín nabídnout dalším.
  • To samé je i z mé strany. Pokud zruším hlídání nahlásím,oznámím vám to ve stejném časovém omezení.
  • Může se stát, že dítě upadne a rozbije si hlavu a vy budete muset jet do nemocnice ( můžou přijít i jiné případy). V tomto případě prosím mi dejte zprávu, ať vím že nemám chodit.

Noční hlídání:

Hlídání, které je v době od 19:00 až do 24:00 hod. už platíte příplatek 10,- kč.

Jinak co se týká cen za hlídání, naleznete v příspěvku SLUŽBY na hlavním panelu.

Děkuji za přečtení a respektování mých pravidel. Moc si toho vážím.

Těším se na hlídání vašich ratolestí a na spolupráci s vámi.

Hezký den.

Tereza