Mílí rodiče, dovolte abych se Vám představila mé jméno, je Tereza Křehlíková a hlídám děti.

Popis mé práce.

Jsem člověk, který vede děti ke hře a k rozvíjení fantazie. Nechávám dětem prostor, aby samy vymýšlely, zkoušely a ukázaly mi, co je baví a s čím si rády hrají. Nerada nutím vaše ratolesti do věcí, které je nedělají šťastnými. Ráda s těmi chodím ven, když přeje počasí, protože venku se toho dá co nejvíce najít a prozkoumat.

Jak jsem se ke hlídání dostala?

Jedna moje známá porodila holčičku a já se jí nabídla, že ji budu vozit v kočárku. Byla ráda, že bude mít chvilku pro sebe, až se z toho stalo hlídání dlouhodobé. Malé byly 3 měsíce, když jsem ji začala hlídat. Pak i spousta mých kamarádek otěhotněly a já jim pomáhala s hlídáním.

Během jednoho měsíce se mi ozvalo hned několik maminek, že by si přály mé služby.

S dětmi pracuji každý den a stále mě mají co učit. Je to pro mě radost a potěšení!!!

Moje první zkušenost:

Asi mojí úplnou první zkušeností s péčí o děti bylo hlídání mé sestřenice Barunky, když mi bylo 14 let. Měla jsem ji i celý týden a to vkuse. Moc mě to bavilo a byla jsem s ní ráda. Tohle mi dalo opravdu hodně.

Můj seberozvoj:

Mám za sebou kurz první pomoci zaměřený na děti. Už několik let chodím na pravidelné hodiny  psychologie k Mgr. Tullisové, která mi pomáhá rozvíjet se v dětské psychologii.

Čeká mě ještě akreditace na pedagogiku volného času, která mi začne v únoru příštího roku a kurz znakování miminek. Určitě nezůstávám jen u těchto věcí. Pořád se budu snažit doplnit si své vzdělání.

Těším se na setkání s Vámi.

Tereza