ČLÁNKY

Jak se objednat

Objednací doba

Od 8 do 9:30 hodin

(telefonická)

Objednací dobu jsem z volila abych se Vám mohla při objednání plně věnovat. Důvod je i ten, že potom hlídám děti mám konzultace nebo vyučuji tance. Nemám telefon vždy po ruce nebo v tu chvilku ho nestihnu zvednout.

Formy objednání:

Telefonická , na čísle 737 607 601

Toto číslo je pouze na objednávání či zrušení  osobních sezení, hlídání děti. Nedoporučuji se objednávat formou SMS zprávy.

E-mailová, mautereza@seznam.cz

V obou případech Vám bude nabídnut termín, který by byl vzhledem k již objednaným klientům nejdříve možný.

V případě zájmu je možné Vás napsat na seznam náhradníků, které pak kontaktujeme, když se některý z rezervovaných termínů zruší.

Tady je prosím  pár pravidel pro oboustrannou spokojenost a naší další spolupráci, které nám pomohou předejít různým nedorozuměním a nepříjemnostem.

 

1.Co se týká telefonického objednání je to jasné. Pokud by jste z nějakých důvodů museli svůj termín zrušit, kontaktujte nás prosím na tel: čísle 737 607 601 nejlépe formou SMS zprávy.

Pokud za Vás na sezení přijde někdo jiný je dobré to dopředu nahlásit, spolu s kontaktním telefonem na dotyčnou osobu.

     2.  U emailových objednávek platí, že pokud navržený termín nepotvrdíte do 3 – 5 pracovních dnů, bude muset být (vzhledem k dalším čekajícím zájemcům) nabídnut někomu jinému.

Termín bude z naší strany definitivně potvrzen pouze, pokud zašlete kontaktní telefon (abychom Vás mohli v případě indispozice Terezy informovat).

V případě zrušení termínu Terezou(např. z důvodu nemoci) se Vám budeme maximálně snažit vyjít vstříc a nabídnout Vám co nejbližší náhradní termín.

3. Setkání trvá 50minut u hodinových sezení a 110minut u dvouhodinových.Zbytek času do celé hodiny je určen pro Vaše přivítání, zaplacení, osobní objednání, atd. 

Prosím o respektování doby vašeho sezení, po setkání potřebuje Tereza krátký čas na obnovu sil pro dalšího klienta.

4.  Pokud se zdrží Tereza nebo se začátek sezení spozdí, doba Vám bude plně nahrazena nebo jinak kompenzována.

5 .Pokud máte děti ( miminko a více starší dítě) vezměte je klidně sebou Mám tu dětský koutek. Ale je to na Vás aby jste si čas, který máte u mě využili a v klidu probrali co potřebujete. Když máte hlídání tím lépe.

6.Když máte pejska můžete ho vzít sebou. Pokud není agresivní a má rád i jiné pesany( mám tu fenečku labradora a kočky). Jen prosím uklízet po něm exkrement.

Velmi si vážíme času, který jste věnovali přečtení těchto pravidel, děkujeme a budeme se těšit na setkání s Vámi.

Tereza

Kontakt

V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte.