ČLÁNKY

Čemu se věnuji a jak vám mohu pomoci

Moje zaměření

  • nácvik správného kojení ( zmapování individuálních potřeb dítěte a matky, nastavení správné norverbální komunikace)
  • nespavost u dítěte ( strach ze spánku)
  • posílení pánevního dna (cviky na pánevní  dno a uvolnění kostrče, orientální tanec
  • rozvoj komunikace mezi matkou a dítětem v prenatálním období 
  • energické napojení na dítě formou meditace
  • průvodcovství předporodním období a průběhem porodu ( krizové stavy přečerpání, pomoc při hormonální nerovnováze, pomoc při neschopnosti navázat kontakt s dítětem, vztah partnerem)
  • semináře, přednášky
  • hlídání dětí

Poradenství a konzultace v duchovní oblasti

Jak pracuji?

Princip mé práce spočívá na napojení, vcítění do duše dítěte, které mi může sdělit co se děje, s čím se trápí, proč nekomunikuje nebo proč nechce přijít k matce. Dále pracuji na základě intuitivního vedení, vnitřních vizí a vrozených schopností, které mně provází už od dětství.

Nejvíce mi dává, napojení duše dítěte a také velmi hluboké napojení na matku i otce. Díky nim přicházím na daný problém a mohu s nimi začít řešit situaci tou správnou cestou.

Zároveň používám znalosti z psychologie, sociálních věd, sebepoznávání, zkušenostmi praktikované hlídání dětí, a jiných alternativních přístupů, které používám vždy s ohledem na individuální potřeby a stav ženy.

Mým posláním je pomáhat rodičům a dětem. Najít příčinu co se děje, stabilizovat stav a doporučit co nevhodněji a nejefektivněji řešit danou situaci.

 

Formy poradenské a konzultační činnosti jsou:

Osobní sezení:

(definice problému, společné nalezení postupu řešení, stanovení časového horizontu, jak dlouho by mělo trvat, než se klientova situace napraví a ujasnění si kroků k odstranění problému).

 

Telefonická konzultace:

(základní definování situace klienta, navržení vhodného postupu dle situace a řešeného problému a to buď osobní konzultací nebo v případě potřeby prací přímo v terénu, např. u klienta doma).

Kontakt

V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte.