ČLÁNKY

Křiťálové děti

Křišťálové děti mají barevnou duhovou auru pastelových odstínů. Jsou citlivé a empatické. To, co Vás na těchto dětech obvykle upoutá jako první, jsou jejich oči.Říká se, že se začaly rodit v polovině 90. let. Tyto děti bývají velice smířlivé, tolerantní a vyrovnané až moudré. Bývají velmi muzikální, ale mluvené slovo se u nich objevuje později.

Jejich vrozeným darem je schopnost telepatické komunikace. Často objímají ostatní tvory spontánně, zejména pak v těžkých situacích. Stává se, že křišťálové děti kontaktují svoje maminky ještě před početím. Těhotenství matek bývá silně spojeno s nevšedními zážitky a osobním růstem matky. Křišťálové děti bývají velice vnímavé, silně chápou společnou energii naší planety, cítí emoce druhých, jako by byly jejich vlastní. Tyto děti učí přijímat lásku, mají soucit, jsou přirozeně optimistické, bývají silně propojeny s energií Země, Měsíce, hvězd, přírody, zvířaty. Dokážou ocenit jednoduchost a krásu přirozeného světa, nepotřebují drahé elektronické hračky. Jsou fascinovány květinou či noční oblohou. Jsou nositeli velmi jemné energie, proto se nám někdy může zdát, že jsou jakoby duchem částečně nepřítomny, na první pohled bývají nenápadní.

Obvykle mívají velmi silnou vazbu na některou osobu ze své rodiny, ať už se jedná o rodiče nebo prarodiče a jen neradi jsou od této osoby odloučeni. Tyto děti instinktivně vědí, jaké jsou na tomto světě jejich povinnosti a dělají je. Potřebují svobodu, aby mohly prožívat svoje pocity. Je vhodné je již v útlém věku naučit meditovat. Buďte trpělivými rodiči, nenuťte je do toho, jaké mají být. Učte se od nich, umí nám dávat krásné podněty. Dopřejte jim pravidelný režim, budou se cítit bezpečněji. Ze všeho nejvíce tyto děti potřebují Vaši podporu a lásku. Obvykle mají silnou schopnost vizualizace a silně vyvinutou představivost. Právě díky představivosti a za pomoci vizualizačních cvičení je možné, aby zvládly svoje nálady a chmury. Dobře reagují na křišťál, ametyst, růženín. Ve vizualizaci je můžete například navést, aby si představily růžové světlo, které od chodidel putuje nadále jejich celým tělem a zahaluje je jako přikrývka. Nechte je, ať si od tohoto světla něco přejí a ať jej vdechnou do sebe. Po takovéto vizualizaci bývají děti výrazně klidnější a spokojenější.

Křišťálové děti jsou rozenými léčiteli. Mají v srdci mnoho lásky a tak pouhá jejich přítomnost působí na okolí léčivě. Přinášejí nám světlo a učí nás, jak se stát tolerantnějšími, laskavějšími a radostnějšími. Jsou schopny telepatie a jsou také obdarovány jasnozřivostí.

Rozdíly mezi indigovými a křišťálovými dětmi.

O křišťálových dětech se říká, že jsem podobné indigovým dětem, že mezi nimi není zas takový rozdíl. Nějaké rozdílné věci se najdou. Oproti indigových dětí jsou křišťálové děti uvědomělý své cesty a svého poslaní, které mají vykonávat zde na zemi.
 Svých schopností tedy již vědomě využívají. Tedy již nehledají, nepochybují, ale přímo tvoří. 
Každé dítě je výjimečné aniž je či není indigo nebo kříšťálové. V každém duši dřímá schopnost, se kterou je potřeba pracovat.
Jde jen o to, nakolik tohle připustíme a uvědomíme si, že je jen na nás, zda jich využijeme a nebo ne. 
Nepřeceňujte tedy zjištění: Mé dítě je indigo! ….Všedchny děti narozené do této doby jsou indigo a pokud se tak nenarodily, není to podstatné. Naší výchovou a prací na sobě mají za úkol dosáhnout stejné úrovně, jako všichni ostatní, kteří v nastávající době mají žít.

 

http://www.spektrumzdravi.cz/indigove-a-kristalove-deti

 

Kontakt

V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte.